Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Akce - zpravodaj-

Brigáda 22.4. od 10 hodin a další 29.4. od 10hod.

1/ Oplocení , dodělat klubovnu 

2/ Úklid klubovny, okolí klubovny, plechovky, kadidudky ...

3/ Natírat dle počasí klubovnu , překážky

4/ Výroba překážek zachranáři Pavel S. a Tomáš H. 

5/ Ačko dodělá Eva Š.

6/ Sekačku opraví Lucie S.

KDO NEMÁ BRIGADNICKÉ HODINY DODĚLANÉ R.2017 A ANI ZAPLACENO !NEBUDE MU VYDANA ZNÁMKA !

 

 

17.11.Strašidelný cvičák ..akce pro děti od 15 do 17 hodin ;-)

ZKOUŠKY SKS TART dne 11.11.2017 od 9h .Jsou ještě volná místa,můžete se hlásit do konce řijna na email: tartplzen@email.cz

Zkoušky Obedience 28.10. od 9 hodin info na eiwy@seznam.cz

Jarní brigáda sobota 29.4 od 10hod. :odřezávání tyčí na starem cvičáku, odstranění starého                                                            plotu na novém cvičáku, prořez náletů, mladež:úklid klubovny

Květnová brigáda: 13.5. před 8:00hod.: jedna parta vrtá díry na tyče , druhá parta betonuje                                                       tyče,na betonárce mají do 13.hodin, volne ruce natírají klubovnu 

 

Vzledem k tomu že stále evidujeme neuhrzené členské příspěvky na letošní rok, které byly splatné do 31.12.2016, stanovuje výbor náhradní 15ti denní lhůtu k úhradě v souladu se stanovami ČKS. Tedy do 15.1.2017 musí být úhrada v hotovosti u pokladníka nebo v pondělí 16.1.2017 připsán na účet ZKO.

 

 

Termím k úhradě členských příspěvků na rok 2017 je do 31.12.2016.

 

Příspěvky je možné platit průběžně na účet ZKO č.ú. 2800855006 / 2010 ve výši 500 Kč.

Děti a důchodci 300Kč. Úhradu na účet proveďte nejpozději do 28.12.16, tak aby k 31.12. byla platba na účtu.

Do konce roku je splatná částka 50 Kč za každou neodpracovanou hodinu podle usnesení členské schůze. Platba za neodpracované hodiny bude mít přednost před úhradou členských příspěvků.

          

 

 

 

 

 

V sobotu 22.10. od 12ti hod brigáda na cvičáku, na programu střecha klubovny, natírání klubovny a překážek a další podle účasti

MISTROVSTVÍ Bílých ovčáků : Dartie 1.místo podle IPO 2

Cvičáková trojice Bengee 2.místo ZZO, Dartie 1.místo IPO 2, Artie ZZO 5.místo

 

____________________________________________________________________________________

23.1.2016 proběhne výroční členská schůze ZKO Líně od 18:00 hod

(výbor od 16:30 hod)

v restauraci Sparta Sulkov.

Termím k úhradě členských příspěvků na rok 2016 je do 31.12.2015.

Před zahájením schůze je poslední stanovený náhradní termín

úhrady členských příspěvků pro rok 2016 v hotovosti, tak aby se

stihla úhrada na ČKS. Příspěvky je možné platit průběžně na účet ZKO

č.ú. 2800855006 / 2010 ve výši 500 Kč. Děti a důchodci 300Kč.

Úhradu na účet proveďte nejpozději do 20.1.16, tak aby k 23.1. byla na účtu.

*Při platbě na účet uveďte variabilní symbol datum narození ve formátu (rrmmdd) a do poznámky jméno a příjmení.

_____________________________________________________________________________________

Bold Orinco opět potvrdil, 24.10.2015, své schopnosti a na další dva roky je atestovaným psem pro praktické nasazení v sutinovém vyhledávání zavalených osob v rámci složek IZS. V současné době je jediným atestovaným sutinářem na západě Čech.

 

_________________________________________________________________________________

Pohádkový les 2015

________________________________________________________________________________

Dětský den 2015

V rámci dětského dne 2015 jste mohli  vidět ukázky práce našich psů a psovodů

29.5 2015 v areálu víceúčelového zařízení MV ČR ve Zbiroze od 9.00 hod do 13:00hod

30.5.2015 od 13:00hod ve Zbůchu u hasičské zbrojnice a od 16:00 na koupališti v Líních

___________________________________________________________________________________

12.dubna 2015 
se uskutečnila
 
Socializační procházka se psy   foto z akce

___________________________________________________________________________

 

Mistrovství Zbraslav  Dartie z Blatenských Luk - 3.místo v ZPU 2

         AKCE

30.11.13 Memoriál Nýřany

Jana Gaborová s Gutchim 1.místo v ZM

Dartie z Blatenských luk 3.místo v ZVV 1

28.10.13 : Křimice závody podle KJ Brno ZPU 2

Jana Gaborová s Gutchim 2.místo, Eva Šmolíková s Dartií 3.místo

20.10.13 : Zkouška ZOP - Buková Gutchi s Janou Gaborovou

 

20.10.13 : Zkouška ZPU 2 - Buková Dartie z Blatenských luk s Evou Šmolíkovou

29.06.13 : Z POHÁDKY DO POHÁDKY od 10.hodin

15.06.13 : Národní výstava psů Klatovy Dartie z Blatenských luk a Eva Šmolíková

Třída pracovní : Výborná 1 , CAC

01.06.13 : Zkouška IPO V -Nýřany Dartie z Blatenských luk s Evou Šmolíkovou

01.06.13 : JUNIOR CUP RH-ET - Patrik Sudzina s Boldem Orinco

28.04.2013 zkouška ZVV 1 Nýřany - Eva Šmolíková a Dartie z Blatenských luk

21.04.13 : SOCIALIZAČNÍ POCHOD

S PEJSKY, PRO VEŘEJNOST od 13hod sraz na cvičáku

 

                                

                           Akce

04.10.12 : Závody v Bukové

- Eva Šmolíková a Dartie z Blatenských luk v ZVV 1 a obranářský trojboj

- Jana Gaborová s Gutchim v ZZO

- Jakub Pirner se Staffim - Obranářský trojboj

- Eliška Šmolíková s Dartií v Běhu tratí 23.místo(nejmladší účastník)

 

03.10.12 : Závody v Nýřanech

- Eva Šmolíková a Dartie z Blatenských luk 

                  v ZVV1 -3.místo a Nejlepší poslušnost závodu

  - Jana Gaborová s Gutchim v ZZO

 

 

14.10.12: POŘÁDÁME - DEN HER - DÍTĚ a PES

-LÍNSKÝ PSÍK 2012 - CHLUPATÝ KAMARÁD

- Akce pro děti i rodiče,na Plovárně,přejímka soutěžících od 13:30hod

- začátek od 14 hodin ..dále info ve zpravodaji

15.09.12 :Punta Cup Křimice

               -Terezka Miltová s Badem - 2. místo v křížencích

              - Terezka Miltová s Badem-Badosaurusem -2.místo v parádnicích

              - Markéta Miltová s Tapkou-Tapkosaurus -4 .místo v parádnicích

 

05.07.12 : Mistrovství BŠO v Jičíně

                   - Eva Šmolíková a Dartie z Blatenských luk - 1. MÍSTO V ZPU 1

 

06.07.12 : Klubová výstava Bílých švýcarských ovčáků v Jičíně

                  - Eva Šmolíková a DARTIE z Blatenských luk - Výborná 1, CAC

30.06.12 : Národní výstava Klatovy

                   - Martina Bursová s Everybody Loves me Apollo thirteen - V3

                   - Eva Šmolíková a Dartie z Blatenských luk - V1,CAC

                  - Michala Trojanová s Cleopatrou Veselý Dvor- VD

 

24.6.12: POŘÁDÁME - Z Pohádky do pohádky

               - Akce pro děti i rodiče, procházka pohádkovou říší ,

                 - od 10hodin

16.06.12 : Závody v Přešticích

                    - Jiřina Pirnerová a Teqilou - 6.místo v ZZO

                       - Jana Gaborová a Staffi - 5.místo v ZZO

03.06.12 : Závody v Křimicích podle KJ Brno

         ZOP - Jiřina Pirnerová a Teqilou - 5.místo

        ZPU 1  - Eva Šmolíková a Dartie - 3.místo

                 - Jana Gaborová a Staffi - 9. místo

 

19.05.12 : Závody ve Městě Touškov

                    - Jana Gaborová se Staffim v ZZO 5.místo

                    - Jiřina Pirnerová s Teqilou v ZZO 4.místo

19.05.12 : Zkoušky v Nýřanech IPO

                      - Eva Šmolíková a Dartie z Blatenských luk BH

 

12.05.12 : Krajská výstava Plzen -Doubravka

               - Eva Šmolíková s Dartií z Blatenských luk -V1, VT, Krajský vítěz

            - Michala Trojanová s Cleopatrou Veselý Dvor- VD

            - Eliška Šmolíková s Dartií - Dítě a pes (naše zlatíčka) 1.místo

 

08.05.12 : Oblastní výstava ve Stankově

             - Martina Bursová s  Everybody Loves me Apollo thirteenV1,VTM

             - Eva Šmolíková s Dartií z Blatenských luk V1, VT

       Junior handling- věkové skupiny 9-13

               - Eliška Šmolíková s Dartie z Blatenských luk

 

07.04.12 : Speciální výstava BŠO Svojanov

               - Eva Šmolíková s Dartií z Blatenských luk V1, CAC

 

01.04.12 : Brigáda na starém i novém cvičáku. Budeme dělat kuny a plot, překážky...atd....
 

 09.03.12 : členská schůze od 18:00 hod. v Bruselu (salonek)       

                                                                     

 12.11.11. zkoušky U Viaduktu Plzen

       - Eva Šmolíková s Dartií v ZM

29.10.11: závod v Týnci u Klatov

       - Eva Šmolíková s Dartií 2.místo v ZM

       - Pavel Sudzina s Boldem v ZZO

       - Jana Gaborová se Staffim v ZM

 

17.10.11:účast - závody Železná Ruda

         - Pavel Sudzina s Boldem 3. místo v BH

         - Jana Gaborová se Staffim v ZZO

         - Jiřina Pirnerová s   Teqilou v ZZO 

         - Eva Šmolíková s Dartií v BH

17.09.11 : Eva Krajčíová Šmolíková s Dartií z Blatenských luk na národní výstavě v Brně vyhráli Vítěze třídy, V 1 , CAC .

Markéta Miltová s Badem v Punta Cupu v Křimicích obsadila 3.místo v kategorii parádníků. Zároven Bad s Tapinkou 4. místo a 5.místo v kategorii kříženců.

Petr Polák s Brokem vyhrál 1.místo v kategorii velkých plemen -parádník.

 06.08.11 :Zkoušky v ZKO Koloveč splnila
                                                 - ZOP Jana Gaborová se Staffim
                                                 - ZPU 1 Eva Šmolíková s Dartií
 
 05.07.11 :Účast na závodech v ZKO Domažlice 1
                                                          - Eva s Dartií 4.místo v ZPU 1,
                                                                                 
                                                          -Jana se Staffim 5.místo v ZOP,
                                                                                 
                                                          -Markéta s Badem 6.místo v ZOP
 

 18.06. : POŘÁDÁME :  Z pohádky do pohádky

 
 
04.05.11 :Národní výstava Klatovy:
                      - Eva Šmolíková s Dartií z Blatenských luk
                      - Michaela Trojanová s Cleopatrou Veselý Dvor
 
28.05.11 :Krajská výstava Plzen:
                     -Eva Šmolíková S Dartií z Blatenských luk
                      vyhrála: Krajský vítěz, Vítěz FCI skupiny I. 
                                   Nejlepší jedinec skupiny FCI (BIS )
 
14.05.11 :Účast na závodech v Křimicích: Jana Gaborová se Staffim

 23.04.11 :Výstava České Budějovice: Michala Trojanová s Cleopatrou Veselý Dvor

17.04.11 :Brigáda 17.4. hned po cvičáku, lopaty, hrábě, pilu sebou

09.04.11 : Zkoušku ZOP v ZKO Domažlice 1, splnila na výborně

Eva s Dartií z Blatenských luk

 

26.03.11 : Účast závody v Hrádku u Rokycan :

                       Jana se Staffim 55b. 4-5.místo

06.0311 : Členská schůze od 17 hodin v Lidovém domě.

30.10.10 :  Účast na závodech v ZKO Nýrsku : Jana se Staffim 2.místo

                                                                             Eva s Dartií  1.místo

23.10.10 : Pořádáme : Drakiáda, zahájení od 14 hod na cvičišti. Rozmanité soutěže s dráčky.
 
16.10.10 : Účast na závodech v ZKO Železné Rudě :
                                                      -Jana se Staffim 3.místo,
                                                      -Jiřina s Teqilou 4.místo
  
 
03.10.10 : Výstava v Doubrave - Bold Orinco s Pavlem Sudzinou Výborný 1                
                 - Patrik s Bleskem vyhráli pohár za 2. místo Dítě a pes 
"                                                                          

18.09.10 : Účast na cvičáku ZKO Křimice Punťa Cupu 2010

                               - Markéta Miltová s Badym- 2.místo

                               - Terezka Miltová s Tapkou  - 2.místo v kategorii Parádník

  

04.09.10 : Ukázka výcviku v ZKO Kaznějov k oslavám  6. výročí  založení klubu

                       - Pavel Sudzina s Boldem (záchranářské práce,slanování),

                       - Markéta Miltová s Badym(poslušnost)       

     

10.07.10 : Pořádáme - Pohádkový pochod s pejsky, sraz na cvičáku ZKO Líně ve 14 hodin  

   

20.06.10 :  Zkouška ZZO v ZKO Klatovy 2 , Eva Šmolíková s Dartií  splněna na výborně

05.06.10 :  Účast na  závodě v Městě Touškově, závodník Pavel Sudzina s Boldem

29.05.10 :  Účast na  závodě v Klatovech, závodníci ZZO: Jiřina - Tegila, Eva-Dartie, Jana- Staffi

                    - Eva s Dartií si přivezli pohár za 1.místo (plný počet bodů)

  image                                                      

22.05.10 :  Účast na  závodě v Křimicích, závodníci ZZO: Jana Gáborová -Staffi                                     

19.03.10 :  Členská schůze od 18 hodin v Bruselu,členský a očkovací průkaz sebou,

27.02.10 : Účast na Zimním závodě v Týnci u Klatov - Pavel s Boldem 1.místo v ZZO

                                                                                     - Eva s Dartií 2.místo v ZZO

                                                                                     - Jana se Stafim 6.místo v ZZO

 

               image

  o4.12.09 :  Netradiční předvánoční schůze od 18 hodin v Bruselu (salonek)

   31.10.09 : Účast na závodech v Železné Rudě - Eva s Dartii 2.místo v ZZO

                                                                              - Jana se Stafim 4.místo v ZZO

                                                                              - Pavel s Boldem 3.místo v ZPU 1

                                                                              - Patrik s Bleskem nejmladší účastník

  

 03.1o.09 : Pořádáme - Den her -  od 10 hodin ,spoustu her pro děti, lukostřelba....,ukázka výcviku

  o4.o9.09 : Členská schůze od 18 hodin v Bruselu (salonek)

 3o.o5.09 : Pořádáme - Den dětí - hry a soutěže pro děti - akce zrušena pro zaplavený cvičiště

 1o.o5.09  : Brigáda - od 12:00 hodin

 27.o2.09 : Výborová schůze

                                           image    

4.1o.08 : Pořádáme - Den her - hry pro děti, lukostřelba, ukázka výcviku

1.6.08 :  Pořádáme - Den dětí - Ukázka výcviku na Línském koupališti

31.5.08 : Pořádáme - Jarní pochod - Trasa A : delší  zhruba 10km.

                                                            - Trasa B : krátší pro malé děti ,štěnátka

                                                                                                                                      

TOPlist